preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

 
 
 

Prijepodne

1. 08:00 - 08:45
2. 08:50 - 09:35
3. 09:40 - 10:25
4. 10:40 - 11:25
5. 11.30 - 12:15
6. 12:20 - 13:05
7. 13:10 - 13:55

Poslijepodne

1. 14:00 - 14:45
2. 14:50 - 15:35
3. 15:50 - 16:35
4. 16:40 - 17:25
5. 17:30 - 18:15
6. 18:20 - 19:05
7. 19:10 - 19:55

Izdvojeno
Raspored informacija

Raspored individualnih informacija za roditelje u školskoj godini 2017./2018.

Prvi razredi: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h
Drugi razredi: 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 2h
Treći razredi: 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 3g, 3h
Četvrti razredi: 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g

 

Razred: 1a
Razrednik: Ana Šutalo Barić, prof.   

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 18.20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 9:40​

 

Razred: 1b
Razrednik: Ivana Šore, mag. educ. math.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 16:40

 

Razred: 1c
Razrednik: Martina Filipović Tretinjak, struč. spec. ing. el.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): petak u 9:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 17:30 

 

Razred: 1d:
Razrednik: Divna Ćurić, dipl. anglist i dip. hispanist

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 14:50
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 9:40

 

Razred: 1e
Razrednik: Biljana Kuhar, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 8:00
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 16:40

 

Razred: 1f
Razrednik: Dragica Huzanić, dipl. inž. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 16:40

 

Razed: 1g
Razrednik: Josip Bićanić, dipl. inž.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 17:30

 

Razed: 1h
Razrednik: Zdravko Ivković, prof. 
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 15:50
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 13:10

 

Razred: 2a
Razrednik: Ranka Lavička, dipl. inž.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 17:30
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 11:30

 

Razred: 2b
Razrednik: Julijana Lozar, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 19:10 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 12:20 

 

Razred: 2c
Razrednik: Vatroslav Zuppa - Bakša, mag. ing. el. techn. inf.   

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 9:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 18:20  

 

Razred: 2d
Razrednik: Elizabeta Tešija Abramović, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 16:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 9:40 

 

Razred: 2e
Razrednik: Tea Sivec, prof.     

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 19:10 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 9:40 

 

Razred: 2f
Razrednik: Ana Jakelić, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 16:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 9:40 

 

Razred: 2g
Razrednik: Jadranka Dujmović - Sobotka, dipl. geograf   

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): petak u 11:30
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 17:30

 

Razred: 2h
Razrednik: Čakara Mirjana, dipl. inž.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 17:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 12:20

 

Razred: 3a
Razrednik: Slavena Popić, mag. educ. math. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 15:50

 

Razred: 3b
Razrednik: Dubravka Habazin, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 11:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 18:20 

 

Razred: 3c
Razrednik: Biserka Mandić, dipl. inž.   

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): petak u 9:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 17:30

 

Razred: 3d
Razrednik: Josip Kaurin, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 11:30 (Zavod)
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 19:55 (Zavod)

 

Razred: 3e
Razrednik: Sanja Telebar Erceg, mag. edu philol. croat. et phil. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 8:50
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 17:30

 

Razred: 3f
Razrednik: Dunja Tomljenović,  struč. spec. ing. techn. inf. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 11:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 16:40

 

Razred: 3g
Razrednik: Marija Škrlec, prof. 
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): petak u 8:50
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 17:30

 

Razred: 3h
Razrednik: Mile Pervan, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne):četvrtak u 11:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 18:20

 

Razred: 4a
Razrednik: Mario Tretinjak, struč. spec. ing. el. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 9:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 18:20

 

Razred: 4b
Razrednik: Jasmina Zelenko Paduan, dipl. inž.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 18:20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 11:30

 

Razred 4c
Razrednik: Mario Božurić, struč. spec. ing. techn. inf.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 17:30
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 9:40

 

Razred: 4d
Razrednik: Jelena Stojanović Šesto, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): petak u 14:50
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 9:40

 

Razred: 4e
Razrednik:  Ivan Banožić, dipl. teol.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 16:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 14:50

 

Razred: 4f
Razrednik: Helena Novosel, dip. teol.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 18:20 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 12:20 

 

Razred: 4g
Razrednik: Zora Pervan, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 17:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 10:40 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Administrator   datum: 28. 9. 2017. 11:45
 


Elektrotehnička škola

Zagreb, Konavoska 2
01/3666-114

skola@ss-elektrotehnicka-zg.skole.hr

OIB: 96726537623

IBAN: HR0723600001101225433

Hrvatski English

Oglasna ploča

Raspored sati

Vrijedi od 19.09.2017.

 

Filmovi o Školi


Radno vrijeme:

Stručni suradnici:

Pedagog

Psiholog 

Školska knjižnica:

Knjižnica


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Najviše me veseli:






Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 9. 2016.

Ukupno: 219010
Ovaj mjesec: 10236
Ovaj tjedan: 2014
Danas: 434

Vijesti

 







preskoči na navigaciju