ZAVRŠNICA PROJEKTA „OKRENIMO PREDALE, SKUPLJAJMO KILOMETRE – BICIKLOMU ŠKOLU“ – OBAVIJEST

by | lip 22, 2026 | Naslovnica

Zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali u prikupljanju kilometara vožnjom bicikla i tako podržali našu inicijativu da se bicikli koristi kao najekonomičnije i najzdravije prijevozno sredstvo. Projekt je zamišljen kao početak jedne pozitivne promjene i kao takav nema svoj završetak.

Početkom rujna 2026. Školski sportski savez Grada Zagreba najavio je biciklijadu u okviru Europskog tjedna mobilnosti kada će nagraditi najbolje škole, nastavnike i učenike. Ovim putem vas pozivamo da se uz nas priključite najavljenoj biciklijadi.

Nagrade za najbolje učenike naše Škole pripremljene su i bit će podijeljene početkom rujna kada Školski sportski savez objavi službene rezultate. Do tada, okrećite pedale! Brojite kilometre! Od rujna krećemo ponovno.

Učenici ŠiZa

Nastavnici: A. Šutalo Barić, D. Jančić

Skip to content