Zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali u prikupljanju kilometara vožnjom bicikla i tako podržali našu inicijativu da se bicikli koristi kao najekonomičnije i najzdravije prijevozno sredstvo. Projekt je zamišljen kao početak jedne pozitivne promjene i kao takav nema svoj završetak.
Početkom rujna 2026. Školski sportski savez Grada Zagreba najavio je biciklijadu u okviru Europskog tjedna mobilnosti kada će nagraditi najbolje škole, nastavnike i učenike. Ovim putem vas pozivamo da se uz nas priključite najavljenoj biciklijadi.
Nagrade za najbolje učenike naše Škole pripremljene su i bit će podijeljene početkom rujna kada Školski sportski savez objavi službene rezultate. Do tada, okrećite pedale! Brojite kilometre! Od rujna krećemo ponovno.
Učenici ŠiZa
Nastavnici: A. Šutalo Barić, D. Jančić

