Projekt “Be Smart, Go Green”- Pregled aktivnosti

by | ožu 1, 2024 | Naslovnica

Učenici trećih razreda Elektrotehničke škole u periodu od 18.2.2024. do 2.3.2024. u sklopu programa Erasmus+ – Ključna aktivnost 1 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja borave u Bologni….

U sklopu projekta "Be Smart, Go Green"
planiran je boravak i obavljanje stručne prakse za 27
učenika naše škole po smjerovima:

5 elektrotehničara;
15 tehničara za računalstvo;
5 tehničara za električne strojeve s primijenjenim računalstvom; te
2 elektromehaničara

Putovanje u Bolognu  (18.2.2024.)
Na putovanje smo krenuli redovnom autobusnom linijom u jutarnjim satima u nedjelju 18.3. u 9.30 sati s autobusnog kolodvora u Zagrebu. Autobusom smo putovali preko Slovenije prema Italiji, a u Bolognu smo stigli istog dana u 19.20 sati.
U Bologni su nas dočekali predstavnici predstavnici partnerske organizacije Uniser iz Bologne te nas odveli do hotela DoveVivo u kojem ćemo biti smješteni za vrijeme trajanja projekta. Nakon što su se učenici smjestili u sobe predstavnica partnerske organizacije objasnila je nastavnicima i učenicima plan aktivnosti za idući dan.
Nekoliko fotografija u nastavku prikazuje tijek putovanja prema Bologni.

18.02.2024. Putovanje od Zagreba do Bologne – prvi dan mobilnosti

19.02.2024. Drugi dan mobilnosti – planirane aktivnosti u Uniseru (tvrtka partner)

• Transfer do Uniser ureda
  • Prezentacija planiranih aktivnosti