Lokacija

Najbrži način da dođete do naše škole iz centra grada je ZET-ovim autobusom broj 118 koji polazi s Mažuranićevoa trga. Vozite se do krajnje stanice.

Druga opcija je da uzmete tramvaj broj 9 (Borongaj – Glavni kolodvor – Ljubljanica) ili tramvaj broj 12 (Dubrava – Trg bana Jelačića – Ljubljanica). Silazite na posljednjoj stanici, Ljubljanica, odakle imate nekoliko minuta hoda do škole.

Ako dolazite iz zapadnog dijela grada, poput Podsuseda, možete koristiti ZET-ov autobus broj 116 (Podsused – Ljubljanica). Silazite na posljednjoj stanici Ljubljanica ili na predzadnjoj stanici Drvinje, odakle je škola na kratkoj pješačkoj udaljenosti.

Iz Gajnica ili Vrapča, također možete doći autobusom do Kustošije, zatim pješke do ulice Drvinje, gdje možete uzeti autobus broj 118 koji vozi do Voltina naselja.