preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Vrijeme

 
 
 

Prijepodne

1. 08:00 - 08:40
2. 08:45 - 09:25
3. 09:30 - 10:10
4. 10:25 - 11:05
5. 11.10 - 11:50
6. 11:55 - 12:35
7. 12:40 - 13:20

Poslijepodne

1. 14:00 - 14:40
2. 14:45 - 15:25
3. 15:40 - 16:20
4. 16:25 - 17:05
5. 17:10 - 17:50
6. 17:55 - 18:35
7. 18:40 - 19:20

Izdvojeno
Vijesti

Dopunski rad 2014./2015. - prvi, drugi i treći razredi

bit će u sljedećim terminima....


 

1a

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

utorak 23.6. u 15,00

3102

Povijest

utorak 23.6. u 12,00

3102

Matematika

utorak 23.6. u 16,00

3209

Fizika

srijeda 24.6. u 11,00

3005

Kemija

utorak 23.6. u 14,00

3006

Tehničko crtanje i dokumentiranje

srijeda 24.6. u 10,00

3103

 

1b

Predmet

Termin

Učionica

Povijest

utorak 23.6. u 12,00

3102

Matematika

utorak 23.6. u 16,00

3209

Fizika

srijeda 24.6. u 11,00

3005

Tehničko crtanje i dokumentiranje

srijeda 24.6. u 10,00

3103

 

1c

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

utorak 23.6. u 15,00

3102

Matematika

petak 19.6. u 12,30

3001

 

1d

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

utorak 23.6. u 15,00

3102

Matematika

utorak 23.6. u 12,15

3210

Fizika

srijeda 24.6. u 11,00

3005

Osnove elektrotehnike

petak 19.6. u 14,00

3007

 

1e

Predmet

Termin

Učionica

Povijest

srijeda 24.6. u 10,00

3101

Matematika

utorak 23.6. u 12,15

3210

Fizika

srijeda 24.6. u 11,00

3005

Kemija

utorak 23.6. u 14,00

3006

Osnove elektrotehnike

petak 19.6. u 14,00

3007

 

1f

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

utorak 23.6. u 12,30

3203

Povijest

srijeda 24.6. u 10,00

3101

Matematika

petak 19.6. u 12,30

3001

Kemija

utorak 23.6. u 14,00

3006

 

1g

Predmet

Termin

Učionica

Engleski jezik

petak 19.6. u 14,00

3203

Povijest

srijeda 24.6. u 10,00

3101

Tjelesna i zdravstvena kultura

ponedjeljak 29.6. u 8,00

 

Matematika

petak 19.6. u 12,30

3001

Kemija

utorak 23.6. u 14,00

3006

Osnove elektrotehnike

petak 19.6. u 14,00

3007

Tehničko crtanje i dokumentiranje

srijeda 24.6. u 10,00

3103

 

1h

Predmet

Termin

Učionica

Povijest

srijeda 24.6. u 10,00

3101

Matematika

utorak 23.6. u 14,00

3001

Strojarstvo

srijeda 24.6. u 12,00

3103

 

2a

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Fizika

utorak 23.6. u 12,00

3005

Osnove elektrotehnike

srijeda 24.6. u 10,00

3006

 

2b

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Matematika

srijeda 24.6. u 12,00

3209

Osnove elektrotehnike

srijeda 24.6. u 10,00

3006

Fizika

utorak 23.6. u 12,00

3005

 

2c

Predmet

Termin

Učionica

Matematika

petak 19.6. u 16,30

3001

 

2d

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Engleski jezik

petak 19.6. u 14,00

3203

Matematika

srijeda 24.6. u 12,00

3209

Finomehanička tehnika

srijeda 24.6. u 8,00

3103

 

2e

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Matematika

srijeda 24.6. u 12,00

3209

Fizika

utorak 23.6. u 12,00

3005

Osnove elektrotehnike

srijeda 24.6. u 10,00

3003

Finomehanička tehnika

srijeda 24.6. u 8,00

3103

 

2f

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Engleski jezik

petak 19.6. u 14,00

3203

Matematika

petak 19.6. u 14,00

3002

Osnove elektrotehnike

petak 19.6. u 12,00

3007

Strojarstvo

srijeda 24.6. u 12,00

3103

 

2g

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Matematika

petak 19.6. u 14,00

3002

Osnove elektrotehnike

petak 19.6. u 12,00

3007

Strojarstvo

srijeda 24.6. u 12,00

3103

 

2h

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

srijeda 24.6. u 8,00

3202

Engleski jezik

petak 19.6. u 14,00

3203

Matematika

petak 19.6. u 15,00

3209

 

3a

Predmet

Termin

Učionica

Hrvatski jezik

utorak 23.6. u 15,00

3102

Engleski jezik

petak 19.6. u 14,00

3203

Matematika

utorak 23.6. u 15,00

3210

Strojarstvo

srijeda 24.6. u 14,00

3103

 

 

3b

Predmet

Termin

Učionica

Matematika

utorak 23.6. u 15,00

3210

Električni strojevi

srijeda 24.6. u 10,00

3110

Strojarstvo

srijeda 24.6. u 14,00

3103

 

3c

Predmet

Termin

Učionica

Matematika

petak 19.6. u 14,30

3001

Elektronički sklopovi

srijeda 24.6. u 10,00

3207

 

3d

Predmet

Termin

Učionica

Matematika

utorak 23.6. u 15,00

3210

Fizika

utorak 23.6. u 12:30

3005

Elektronički sklopovi

srijeda 24.6. u 10,00

3207

Električni strojevi i uređaji

petak 19.6. u 12,15

3110

 

3f

Predmet

Termin

Učionica

Matematika

utorak 23.6. u 14,00

3209

Fizika

utorak 23.6. u 12:30

3005

Električni strojevi

ponedjeljak 29.6. u 8,00

3110

 

3g

Predmet

Termin

Učionica

Matematika

utorak 23.6. u 14,00

3209

Električni strojevi

ponedjeljak 29.6. u 8,00

3110



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Administrator   datum: 18. 6. 2015.

Elektrotehnička škola

Zagreb, Konavoska 2
01/3666-114

skola@ss-elektrotehnicka-zg.skole.hr

OIB: 96726537623

IBAN: HR0723600001101225433

  


Oglasna ploča

Raspored sati

Vrijedi od 18.9.2020. 

Raspored sati

Filmovi o Školi


Radno vrijeme:

Stručni suradnici:

Pedagoginja

Psihologinja

Školska knjižnica:

Knjižnica

Priloženi dokumenti:
Pedagoginja.pdf
Psihologinja.pdf


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Online nastava mi se:





Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2020.

Ukupno: 21023
Ovaj mjesec: 17
Ovaj tjedan: 2340
Danas: 17

Vijesti

 







preskoči na navigaciju