Korisnik:

7. 19:10 - 19:55

Izdvojeno

Upisi - važne informacije

Poštovani učenici i roditelji!

Željeli bismo Vas podsjetiti što je bitno prilikom predaje dokumentacije za upis u Elektrotehničku školu. Molim Vas da pažljivo čitate upute i poštujete rokove predaje.

Važni datumi

• 25. 7. – objava konačnih ljestvica poretka
  • 27. 7. – 30. 7. mogućnost ispisa UPISNICA i dostava dokumenata Elektrotehničkoj školi isključivo na email adresu upisi.ets@gmail.com (skenirano ili fotografirano)

• Svima će biti upućen povratni e-mail o primitku dokumentacije i unosu podataka u sustav upisi.hr nakon obrade
  • Ako Vam što od papira nedostaje, na isto ćemo Vas upozoriti e-mailom
  • Originalne dokumente učenici nose razrednicima u rujnu
  • Prijavnice vrijede samo printane iz sustava upisi.hr
  • Nije dovoljna samo UPISNICA, molim Vas da detaljnije upute o dokumentaciji pročitate u nastavku

POTREBNA DOKUMENTACIJA

• SVI UČENICI OBAVEZNO - Popunjena upisnica
  • obavezno potpisuju i roditelj i učenik, popuniti podatke koji možda nedostaju, posebno obratiti pažnju da je napisan prvi strani jezik (engleski ili njemački) i izborni predmet (etika ili vjeronauk)  PRINT UPISNICE u sustavu upisi.hr (kartica „Moj odabir“)
  • Liječnička svjedodžba medicine rada za odabrano zanimanje (iznimno, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvoga polugodišta prvoga razreda.)

DOKUMENTACIJA ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

• Rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja

DOKUMENTACIJA ZA UČENIKE SA ZDRAVSTVENIM POTEŠKOĆAMA

• Popunjena upisnica
  • Stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika za, u pravilu pet, a najmanje tri primjerena programa obrazovanja (strukovnoga – s oznakom programa, umjetničkoga i/ili gimnazijskoga) izdanoga na temelju stručnog mišljenja nadležnoga školskog liječnika koji je pratio kandidata tijekom prethodnog obrazovanja, a na temelju prethodno dostavljene specijalističke medicinske dokumentacije o težim zdravstvenim teškoćama i/ili dugotrajnom liječenju koji su utjecali na postizanje rezultata tijekom prethodnog obrazovanja i/ili mu značajno sužavaju mogući izbor programa obrazovanja i zanimanja, prema stručno usuglašenoj metodologiji te obrade multidisciplinarnog tima Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

DOKUMENTACIJA ZA UČENIKE KOJI ŽIVE U OTEŽANIM UVJETIMA OBRAZOVANJA UZROKOVANIM NEPOVOLJNIM EKONOMSKIM, SOCIJALNIM TE ODGOJNIM ČIMBENICIMA

• Liječnička svjedodžba medicine rada
  • Potvrda o stečenim dodatnim bodovima ovisno o pravu koje se koristi:
  • liječničku potvrdu o dugotrajnoj težoj bolesti jednoga i/ili oba roditelja;
  • potvrdu nadležnoga područnoga ureda Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o dugotrajnoj nezaposlenosti oba roditelja;
  • potvrdu o korištenju socijalne pomoći; rješenje ili drugi upravni akt centra za socijalnu skrb ili nadležnoga tijela u jedinici lokalne ili područne (regionalne) jedinice i Grada Zagreba o pravu samohranoga roditelja u statusu socijalne skrbi izdanih od ovlaštenih službi u zdravstvu, socijalnoj skrbi i za zapošljavanje;
  •  ispravu iz matice umrlih ili smrtni list koje je izdalo nadležno tijelo u jedinici lokalne ili područne (regionalne) jedinice ili Grada Zagreba;
  • potvrdu nadležnoga centra za socijalnu skrb da je kandidat dijete bez roditelja ili odgovarajuće socijalne skrbi.

Kandidatu za upis koji je pripadnik romske nacionalne manjine, a živi u uvjetima koji su mogli nepovoljno utjecati na njegov školski uspjeh u osnovnoj školi:

• Za ostvarivanje dodatnih bodova  kandidat prilaže preporuku Vijeća romske nacionalne manjine odnosno registrirane romske udruge.

Pratite stranicu Škole za obavijesti o početku nastave

Sretno i vidimo se u srednjoj!

objavio: Zdravka Žarković Domijan Sanja Ajman Filipčić   datum: 27. 7. 2020.

Elektrotehnička škola

Zagreb, Konavoska 2
01/3666-114

skola@ss-elektrotehnicka-zg.skole.hr

Vrijedi od 3.12.2019.

Filmovi o Školi

Radno vrijeme:

Stručni suradnici:

Psiholog

Školska knjižnica:

Online nastava mi se:

Ispis statistike od 5. 9. 2019.